Logo
Ürün Arama  
Ara
Üye / Bayi GirişiÜye KayıtBayilik Başvurusu

Bayilik
HD Bayilik Nedir?

HD Hediyeler Dünyası'nın baş harfleri olarak kısaltılmıştır. HD Bayilik de Hediyeler Dünyası'nın bayilik sistemidir. Hediyeler Dünyası bayilik sisteminde gerekli şartlar sağlandığında bayimiz olabilir ve sitemiz üzerinden satış yapıp kâr sağlayabilirsiniz. İster bireysel isterseniz kurumsal olarak bayimiz olabilirsiniz.


Bayilik Şartları

Hediyeler Dünyası bayisi olmak isteyen herkes bayi olabilir. Bunun için herhangi bir sınırlama yoktur. İster internet üzerinden satış yapın. İsterseniz mağaza açın. İster kurumsal firma olun. İsterseniz bireysel satıcı olun. Hiç fark etmez.


Hediyeler Dünyası bayisi olabilmek için aşağıdaki belgelerin tedarik edilip tarafımıza postalanması gerekmektedir.

Bireysel
  1. Hediyeler Dünyası sitesinde bir kullanıcı hesabı
  2. Nüfus cüzdanı fotokopisi
Kurumsal
  1. Vergi Levhası
  2. İmza Sirküleri
  3. Ticaret Sicil Gazetesi (Özellikle faaliyet alanı bölümü. Sicil gazetesi olmayan şirketlerde yoklama belgesi)
  4. Hediyeler Dünyası sitesinde bir kullanıcı hesabı* (Kurumsal olarak kayıt olması ve bilgilerin eksiksiz girilmesi gerekmektedir.)
  5. İmza sirküsünde imzası bulunan kişilerin nüfus cüzdanı fotokopisi

* Eğer bir kullanıcı hesabınız yoksa buradan hesap alabilirsiniz.

 

Bu belgeleri 0 384 213 1731 no'lu faksa Hediyeler Dünyası Bayilik Belgeleri diye not düşerek göndermenizi rica ederiz.

Bayiliğiniz onaylandıktan sonra, bizi aramaya ihtiyaç duymaksızın kendi şifre ve parolanızla girdiğinizde bir malın elimizde olup olmadığını, size özel fiyatını ve tavsiye edilen satış fiyatını görebileceksiniz.

Belgelerin gönderilmesi gereken adres :


Hediyeler Dünyası - Dünya Turizm Tekstil Paz. ve San. Ltd. Şti
Esentepe Mah. Nevkur Blk. Muşkara Apt. 48/B NEVŞEHİR

Bilgi Telefon : 0384-213-1731  0-384-213-7066

Bayilik Sözleşmesi

Bayilik Sözleşme, Bayi adayı kişi veya kuruluşla, Hediyeler Dünyası'nın ticari hukukunu korumak amacıyla hazırlanmış bir sözleşmedir. Bu sözleşme 1 yıl süre ile geçerlidir ve taraflar sözleşme'nin son 30 gününde eğer sözleşme feshi istemezlerse bu sözleşme 1 yıl süreyle uzar.

 

Sözleşme metnini indirmek için tıklayınız. Sözleşme metnini indirip 2 nüsha halinde imzalanmalıdır. Sözleşme diğer belgeler ile birlikte tarafımıza yollanmalıdır. Biz de sözleşmeyi imzalayıp bir nüshasını size yollayacağız.


Bayilik Süreci

Bir bayinin kayıt oluşundan siparişi verip ödemesini yapana kadar ki sürecinin görsel anlatımı.Anlatım için tıklayınız.


Bayilik Avantajları

TOPTAN HEDİYELİK EŞYA

Hediyeler Dünyası, Toptan Hediyelik Eşya'da internette bir ilki gerçekleştirmiş durumda. Şu an B2B dediğimiz sistemle online olarak Bayilerimiz alışveriş yapabilecek. Sistemimizde Bayilerimiz sıfır stok maaliyeti ile risksiz bir ticaret ile satışlarını yapabilecekler.

Toptan Hediyelik Eşya pazarında Türkiye'de söz sahibi olan Dünya Turizm Tekstil Tic. ve San. Ltd. Şti. internet ortamında bayilerine de hizmet verecektir. Bu sistemle bayilerimiz Hediyelik Eşya ürünlerimizi peşin fiyatına 6 ay ile alabildikleri gibi banka havalesi veya kapıda ödeme güvencesi ile alışveriş yapabilecekler.

 

Toptan Hediyelik Eşya'da Zengin Çeşit

Hediyeler Dünyası'nın 1981 yılından beri gelen tecrübesi ve yaygın servis ağı ile bayilerine zengin çeşitler sunmaktadır. Hediyelik ürünlerde canlı ve göz alıcı renkler, şık ve dekoratif ürünler bulunmaktadır. Zengin ürün portföyümüz için mağazamızı gezebilirsiniz.

 

TOPTAN HEDİYELİK EŞYADA MÜTHİŞ ÖDEME KOLAYLIKLARI

a. Toptan Hediyelik Eşya'da Kredi Kartı ile Ödeme

Toptan Hediyelik Eşya alan müşterilerimiz kredi kartı ile peşin fiyatına 6 taksitle ödeme yapabilecekler. Böyle bir ödeme kolaylığı Bayilerimizin satış potansiyelini artıracak ve kriz döneminde rahat bir nefes almalarını sağlayacaktır.

b. Toptan Hediyelik Eşya'da Güvenli Ödeme

Kredi Kartına günümüzde bir çok önlemlere rağmen online alışverişte güvenilmiyor. Bunu bilen Hediyeler Dünyası ekibi Toptan Hediyelik Eşya'da kapıda ödeme kolaylığı getiriyor. Aldığınız bir üründe hiçbir para ödemeden sipariş verebilirsiniz. Biz kapınıza kadar getirelim ödemenizi kapınızda yapın.

c. Toptan Hediyelik Eşya'da Banka Havalesi ile Ödeme

Klasik ticaretin vazgeçilmezler ödeme şekli banka havalesidir. İsterseniz Banka Hesaplarımıza da ödeme yapabilirsiniz.

STOK TAKİBİ

Stok takibi yapmak ise hiç bu kadar kolay olmadı. Bir ürünün elimizde olup olmadığını sormak için bizi aramanıza hiç gerek yok. Direk sitemizin adresini yazarak ürünün elimizde olup olmadığını görebileceksiniz. Ayrıca elimizde olmayan ürün ne zaman gelir diye de aramanıza gerek yok. Olmayan ürünlerde Haber Ver butonuna basarak uyarı gelmesini isteyin yeter. Ürün stoklarımıza girdiği zaman vermiş olduğunu e-posta adresine bilgilendirme gelecektir.


Neden Hediyelik Eşya Satmalıyım?

İş kurmak istediğinizi veya varolan işinizi geliştirmek istediğinizi biliyoruz. Bir çok firma veya kişi para kazanmak için bir çok sektörde çalışmayı deniyor. Hediyelik Eşya sektörü de Türkiye Piyasasında en çok kazandıran sektörler arasında. %100 ve üzeri kâr marjı yapabileceğiniz pek bir sektör bulunmuyor. Ayrıca bir çok ürün 20-30 TL'nin altına satıldığından kredi kartına ihtiyaç bırakmayan ve nakit paranın döndüğü bir sektör halinde. Bir bilgisayar sektörüne baktığınızda sıradan bir ürün 500 TL iken kâr marjı %10 civarındadır.

Hediyelik Eşya Sektörü ile ciddi gelirler sağlayabilirsiniz. Yüksek kar marjı ve az sermaye ile iş yapılabilmesi özelliği ile kesinlikle Hediyelik Eşya Satışını denemelisiniz.


İnternet Bayiliği

İnternet Bayiliği (Dropshipping)

Hediyeler Dünyası olarak İnternet Bayiliğine oldukça önem vermekteyiz. Sitemizde 100.000'den fazla çeşit bulunmaktadır. Bu çeşitlerin büyük bir çoğunluğunu entegrasyon ile anlaşmalı firmalardan almaktayız. Kendi ürünlerimizin çeşit sayısı 10.000 kalem kadardır. Bunların çok büyük bir kesimini ise stoklarımızda tutmaktayız.

 

İnternet üzerinde bir çok hediyelik ürün satan firma bulunmaktadır. Bunların büyük bir çoğunluğu ürün alıp satmaktadır. Hediyeler Dünyası markası Dünya Turizm Tic. Tekstil Paz. ve San. Ltd. Şti. 'ne aittir. Dünya Turizm hem üretici, hem ithalatçı hem de ihracatçı bir firmadır.

 

Hediyeler Dünyası bu yüzden internet bayiliği noktasında çok talep gören bir sitedir. Evinizde oturduğunuz yerden para kazanmak istiyorsanız Hediyeler Dünyası internet bayiliğini almak isteyebilirsiniz.

 

E-Bay, Gittigidiyor, Sahibinden gibi siteler üzerinden sitemizdeki ürünleri satabilirsiniz. Sattığınız ürünleri müşterilerinize sizin yerinize biz göndermekteyiz. Siz ürünü görmeden satış başına aldığınız kârlar ile ciddi gelirler edinin.

 

İnternet Bayiliği talepleri çok aşırı olduğundan sadece ciddi kişiler ile çalışmak istiyoruz. Bu sebeple internet bayiliği için bazı şartlarımız var.

 

1. Bireysel bayi olmak isteyen herkes bayilik için yıllık 750 TL + KDV bayilik ücreti ödemesi gerekmektedir.
2. Ödenen 750 TL + KDV aylık 5.000 TL ciro ortalamasına ulaşmış kişilere yıl sonunda carisine iade edilir. 5.000 TL cironun altına düşen kişilere bu miktar geri ödenmez.
3. Ayda 1.000 TL cironun altına düşen müşteriler, kendi müşterilerine kargo gönderimi yapılmasını talep edemezler. 1.000 TL üzeri ciroları olan müşteriler başka adreslere kargo talebinde bulunabilirler.
4. Bir sene boyunca işlem görmeyen cariler kapatılır.
5. 500 TL altında siparişlerde kargo ücreti müşteriye aittir.
6. Ödemeler kesinlikle nakit veya kredi kartı ile yapılır. Çek-Senet veya Açık Hesap ödeme talep edilemez.

 

Bu şartlara uyan kişilerle çalışmak bizler için büyük bir memnuniyettir. Şartlarımızın kesin olduğunu ve değiştirilemez olduğunu belirtiriz. Çünkü piyasada bir çok kişi bu tarz satışlar yapmak istiyor. Biz ürünlerimizi her yerde görmek istemiyoruz. Bu iş için tecrübeli ciddi pazarlayıcılar ile çalışmak istiyoruz.

 

İnternet Bayiliği için 0 543 445 45 45 veya 0 384 213 17 31 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

Ticaret Merkezi

 


 
 
 
   
 

KobiMaster E-Ticaret